Procedura zakupu

Ceny 2 razy 0%

0% PCC i 0% prowizji –  Nabywając nieruchomość ponosisz oczywiście standardowe koszty umów notarialnych, jednak kupując swoje wymarzone mieszkanie na rynku pierwotnym jesteś zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych.  Dodatkowo pełną obsługę prawną przy zakupie nieruchomości gwarantowaną przez doświadczonych handlowców z działu sprzedaży –  OTRZYMUJESZ GRATIS! Oznacza to, że wszystkie ceny jakie są podane na stronie są cenami całościowymi i ostatecznymi. Nie płacisz prowizji i podatku dzięki temu niemal 4% wartości nieruchomości pozostaje w Twojej kieszeni.

Miejsca parkingowe

  1. Miejsca parkingowe zewnętrzne jak i miejsca parkingowe na parkingu pod budynkiem są dodatkowo płatne.
  2. Do jednego mieszkania można przypisać nie więcej niż dwa takie miejsca parkingowe.
  3. Ilość miejsc parkingowych ograniczona – decyduje kolejność rezerwacji.
1

Wybór mieszkania / rezerwacja

Po wybraniu mieszkania spełniającego Państwa oczekiwania należy dokonać rezerwacji lokalu podpisując umowę rezerwacyjną.
2

Finansowanie

W uzgodnionym w umowie terminie mają Państwo czas na sprawdzenie swoich możliwości finansowania zakupu mieszkania oraz przygotowania się do ewentualnego zaciągnięcia kredytu hipotecznego.W uzgodnionym w umowie terminie mają Państwo czas na sprawdzenie swoich możliwości finansowania zakupu mieszkania oraz przygotowania się do ewentualnego zaciągnięcia kredytu hipotecznego.
3

Umowa deweloperska

Po podjęciu decyzji o zakupie mieszkania w terminie określonym w umowie rezerwacyjnej oraz po uzyskaniu ewentualnej promesy banku lub podpisania z bankiem umowy kredytowej, następuje podpisanie umowy deweloperskiej (przedwstępnej) w formie aktu notarialnego zgodnie z ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego z dnia 16 września 2011 roku.
4

Odbiór mieszkania

Po zakończeniu inwestycji i uzyskaniu przez Dewelopera wszystkich niezbędnych dokumentów uprawniających do zbycia nieruchomości w formie aktu notarialnego zostanie przeniesiona własność lokalu mieszkalnego wraz z przynależnym udziałem w częściach wspólnych budynku i działki gruntu.

Zakup z kredytem hipotecznym

Jeżeli planujesz zakup swojego mieszkania z pomocą kredytu hipotecznego koniecznie daj nam znać – oferujemy pełną i oczywiście nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.  Nasz doradca kredytowy przedstawi Państwu ofertę, która w danym momencie będzie najkorzystniejsza na rynku. Nie ograniczając się przy tym do sprawdzenia oferty jednego czy zaledwie kilku  konkretnych banków. Pełna pomoc przy składaniu wniosków,  kompletowaniu potrzebnych dokumentów, podpisywaniu wszystkich umów związanych z procedurą kredytową jak i zakupową – to wszystko również GRATIS! o szczegóły zapytaj sprzedawcę…